• Konum
  • Alanya

Hakkımızda

Hakkımızda

Alanya’da temizlik yapan şirketler denince ilk akla gelen firmalardan olan Miss Ev, salon temizliğinden mutfak temizliğine, banyo temizliğinde mobilya ve dolap temizliğine kadar her alanda profesyonel temizlik hizmetleri ile tanınmaktadır. Uygun fiyatlı temizlik hizmetleri yapan şirketler arasında bulunan Miss Ev, taleplere ve ihtiyaçlara uygun olarak ev ve işyeri temizliği yapmaktadır. Verilen süre içinde temizliğin tamamlanması için özen gösterilmektedir. Gerektiğinde temizlik tamamlanıncaya kadar süre uzatılabilmektedir. Bu ve benzeri uygulamaları ile Alanya ev temizliği ve Alanya işyeri temizliği hizmetlerine değer katan Miss Ev, Alanya temizlik şirketleri arasında özel bir yere sahiptir.

Alanya’da temizlik hizmetleri, yerleşik yabancılardan yerli halka kadar birçok kesim tarafından talep edilen hizmetler arasında yer alıyor. Bu sebeple Alanya temizlik şirketleri çok rağbet görüyor. Alanya profesyonel temizlik firmaları arasında bulunan Miss Ev, Alanya ve çevresinde ev temizliği ve ofis temizliği hizmetleri arayanların öncelikleri tercihleri arasında yer alıyor. Miss Ev bünyesinde, adli sicilleri temiz, referanslı ve temizlik eğitimleri almış temizlik ekibi hizmet vermektedir. Temizlik profesyoneli ekip, talep edilen tarih ve saatte temizlik yapılacak evde ya da işyerinde hazır bulunmaktadır. Temizlik personelinden memnun kalınması durumunda her seferinde aynı görevli talep edilebilmektedir. Alanya’da profesyonel temizlik firması Miss Ev ile ev ve işyeriniz için kaliteli, hızlı ve güvenilir temizlik hizmeti alabilirsiniz.

0+

MÜŞTERİ

0

TEMİZLİK

0

RANDEVU

Teklif Alın

"Mükemmel organizasyon yapımız ile sizin için temiz ve hijyenik yaşam alanları oluşturuyor, yaşam kalitenize katkı sağlıyoruz.""